PdaNet+ 4.17 (APK)

PdaNet+
Birçoğunuz bu programın ne işe yaradığını merak ediyorsunuzdur. Çok küçük boyutlu olmasına karşın bu programın işlevi ve önemi çok büyük. Bazen hayat kurtarıcı bile olabilir. :)
Şimdi diyelim evinizde internet yok. Bilgisayarınızda Wi-Fi özelliğide yok ama illaki internete girmeniz gerekiyor. Napıcaksınız? İşte bu program burda devreye giriyor.

Öncelikle bu programı bilgisayarımıza ve marketten telefonumuza indiriyoruz. E internet yok nasıl yapıcaz diyeceksiniz. Bunuda şöyle söyliyeyim ya internet paketiniz olacak yada komşunun wi-fi bağlantısına erişeceksiniz. Bu dosyaları indirdikten sonra gerisi kolay. Her iki dosyayıda bilgisayarımıza ve telefonumuza kuruyoruz. Ardından internet paketimizi veya wi-fi bağlantısını etkin konuma getirerek internete bağlanma olanağı sağlıyoruz. Ardından telefonu usb kablosu ile bilgisayara bağlıyoruz ve sd kart konumuna getirmiyoruz. 

Hemen yüklediğimiz PdaNet+  programını açıp resimdede gördüğünüz gibi Enable USB Tether'a tıklıyoruz. Ardından bilgisayarımızın sağ alt köşesinde saatin yanında çıkan telefon simgesine sağ tıklayıp "Connect Internet" diyoruzzz ve tamamdır. Artık bilgisayarınız ile internete girebilirsiniz :)


 


Yorumlar

  1. peki bunla tam tersini yapabiliyozmu pc den telefonu internete bağlıyabiliyozmu

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Dikkat;
Kurulum talimatlarını dikkatlice okuyarak, adım adım kurulumu yapınız

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Moon+ Reader Pro v4.2.1 FULL APK | En iyi android e-kitap (epub) okuyucusu

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

8 Ball Pool v3.10.1 Hile MOD APK | Uzatılmış Istaka Kılavuzu

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)