GO Launcher EX (APK)

Android tabanlı akıllı telefon ve tabletlerin en sevilen yanları açık kaynaklı olması ve geliştirilebilir olması. Sizin önünüzde kimse bir engel oluşturmuyor. O kadar meblağlar ödediğiniz cihazın nasıl görünmesine siz karar vermeniz gerekiyor.Android'de de bunları pek çok şekilde yapabiliyorsunuz. Bilgi birikimi yüksek kullanıcılar istedikleri gibi ROM yükleyebiliyorlar. Cihazlarında pek çok değişiklik yapabiliyorlar. Fakat tema ya da launcher değiştirmenin kolay yolu yok mu? Tabiki de var.

İncelediğimiz Go Launcher Ex, Android dünyasının en meşhur launcheryazılımı. Ücretli ve ücretsiz pek çok temanın bulunduğu Go Launcher Ex, pek çok özelleştirme ayarına da sahip. Google Play Store'da indirdiğiniz temalar, ana ekranda seçeneklertuşuna bastığınız zaman karşınıza çıkıyor. Seçenek kısmından duvar kağıdı, temalar, Go Mağaza, Düzenle, Tercihler ve ayarlar gibi alanlar bulunuyor. En önemli ayarlar ise efektler kısmı.

Seçeneklerden Temalar kısmına girdik ve yüklediğimiz Cyanogen temasını aktif ettik. Ayrıca burada yüklü olan temalar ve indirebileceğiniz temalar bulunuyor. Temayı yükledik ve Standart TouchWiz görüntüsü yerine gelen Cyanogen teması. Programın görsel ayarlar kısmı da epey zengin. Sayfaların geçiş hızlarından tutun, nasıl efektler verebileceğinizden tutun pek çok ayar bulunuyor.
Kaynak: shiftdelete.net


      
 v
Videosu:

PLAY STORE LİNKİ

Yorumlar

  1. Muhteşem bir çalıştırıcı (luncher) resmen telefonun kullanımı olumlu yönde değiştiriyor. Çok fazla artı kazandırıyor. Kolaylık küpü.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Dikkat;
Kurulum talimatlarını dikkatlice okuyarak, adım adım kurulumu yapınız

Bu blogdaki popüler yayınlar

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

Vegas Gangsteri v3.1.0r MOD APK | PARA ELMAS ANAHTAR ANTIBAN HİLESİ