Alarm Clock Xtreme (Alarmlı Saat) v5.7.0 FULL APKTelefonunuzun standart alarmı sizi uyandıramıyor mu? O zaman alarmı kapatmak için matematik soruları bile çözmek zorunda kalacağınız Alarm Clock Xtreme 'e bir göz atalım. Alarm Clock Xtreme 'nin boyutu ve gereken Android sürümü cihazlara göre değişiyor. Uygulama Google Play Store'da 4,5 puan ortalaması tutturmuş. 


Alarm Clock Xtreme , gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken bir alarm uygulaması. Uygulamanın ana ekranında alarm ekleyebileceğiniz, zamanlayıcı ayarlayabileceğiniz ve ayarlara girebileceğiniz üç ikon bulunuyor. Uygulamaya istediğiniz kadar alarm ekleyebilirsiniz, bu alarmları hafta içi - hafta sonu gibi gruplara ayırabilirsiniz.

Eklediğiniz alarmın zamanını, hangi günler çalacağını değiştirebilir ve etiket ekleyebilirsiniz. Yine bir çok ses ayarı yapmak mümkün. Alarm için zil sesi ya da müzik dosyası seçebilir, titreşim ekleyebilir, ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Alarmı ertelemek için bir kaç seçenek bulunuyor. Bunu alarmı ayarlarken seçebilirsiniz. Ekrana dokunarak, telefonu sallayarak, ya da matematik problemleri çözerek yapabilirsiniz. Matematik sorularının zorluğu bile ayarlanabiliyor. Bu işlemleri yapmak zaman alacağından uykunuzun açılması ve kalkmanız hedeflenmiş. 

Uygulama çok gelişmiş bir ayarlar menüsüne sahip. Görünüm, davranış, yararlılık, alarm ve zamanlayıcı, matematik ve dil ayarları yapılabiliyor.Alarm Clock Xtreme 'nin görünüm ayarları da değiştiriliyor. Gelişmiş bir renk paleti ile size uyan rengi bulabilirsiniz.Uygulamada görsel olarak, alarm erteleme butonunun büyüklüğünü ve bildirim ekranındaki ikonun şeklini ayarlayabilirsiniz. Matematik problemlerinde zorlandıysanız, pas geçmeye izin verebilir ve ya
ses kısma süresini değiştirebilirsiniz. Bunlar gibi daha bir çok ayarı bulunuyor uygulamanın.

Kıscası Alarm Clock Xtreme ,başarılı bir alarm uygulaması. Eğer
telefonunuzun standart alarmı sizi uyandıramıyorsa, bu uygulama ile matematik problemleri çözerek güne zinde başlayabilirsiniz.  Yazı kaynak: SDN

  Alarmlı Saat- ekran görüntüsü
  Alarmlı Saat- ekran görüntüsü
  Alarmlı Saat- ekran görüntüsü
  Alarmlı Saat- ekran görüntüsü

APK LİNKİ

Yorumlar

Yorum Gönder

Dikkat;
Kurulum talimatlarını dikkatlice okuyarak, adım adım kurulumu yapınız

Bu blogdaki popüler yayınlar

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]