Moon+ Reader Pro v4.2.1 FULL APK | En iyi android e-kitap (epub) okuyucusu

Moon+ Reader Pro Android En iyi Ekitap Ebook Epub PDF Okuyucu APK İndir - androidliyim

Moon+ Reader Pro Android FULL APK

Güçlü kontrollere sahip ve tam fonksiyonlu bir kitap okuyucu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Moon+ Reader Pro‘nun desteklediği uzantılar arasında ePub, PDF, mobi, chm, cbr, cbz, umd, fb2, txt, html, rar, zip ve OPDS dosyaları bulunuyor. 

Ekşi sözlük e-kitap okuma servisi meritokrasinin de android cihazlar için önerdiği Moon+ Reader Pro adlı uygulamayı Androidliyim üzerinden Moon+ Reader Pro FULL APK şeklinde ücretsiz ve tam sürüm olarak indirebilirsiniz. İyi okumalar!


Pro versiyonunun sunduğu özellikler: Reklamsız hızlı ve kaliteli arayüz, Hızlı ve kullanışlı PDF desteği, Okuma istatistiklerini tutabilme, Farklı temalar, arka planlar ve yazı tipleri, Özelleştirilebilir bar fonksiyonu, Bluetooth Kulaklık ile kontrol, Çoklu dokunma desteği, Başlangıçta parola koruması, Ana ekran kitap kısayolları ekleme, Dropbox aracılı ile yedeklemei indirebilme ve seknronizasyon, Gece modu desteği , Online E-Kitap kütüphanesi
Standart Özellikler: Görsel ayarlama seçenekleri (satır, boşluk, yazı tipi, yazı boyutu, kalınlığı, gölgeleme ve kenal boşlukları gibi ayarlar), ‘un üzerinde dahili tema, gündüz gece modu arasında geçiş yapabilme, sayfalama, farklı özelleştirilebilir işlem, gerçek zamanlı kaydırma hızı kontrolü, göz sağlığı için uzun süre okuma seçeneği, kitaplık şeklinde arayüz, yatay ekran desteği, yedekleme.

  Moon+ Reader Pro- ekran görüntüsü    Moon+ Reader Pro- ekran görüntüsü    Moon+ Reader Pro- ekran görüntüsü    Moon+ Reader Pro- ekran görüntüsü    Moon+ Reader Pro- ekran görüntüsü    Moon+ Reader Pro- ekran görüntüsü

Yorumlar

Yorum Gönder

Dikkat;
Kurulum talimatlarını dikkatlice okuyarak, adım adım kurulumu yapınız

Bu blogdaki popüler yayınlar

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

Vegas Gangsteri v3.1.0r MOD APK | PARA ELMAS ANAHTAR ANTIBAN HİLESİ