Top Ad unit 728 × 90

OfficeSuite Pro 8 [PDF &HD] v8.1.2632 APK - Androidinizi ofise çevirin ama eve iş götürmeyin

OfficeSuite Pro 8 (PDF & HD) Android Full APK

Ofisinizi Android cihazınıza taşımak için profesyonel çözümler sunan OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) uygulamasıyla ofisdosyalarınızı düzenleyebilir veya yeni dökümanlar oluşturabilirsiniz.
WORD
Android OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) gelişmiş birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Word, özellikle bilgisayarlardan tanıdığımız görüntüyle bizi karşılıyor. Alt kısımda sık kullanacağımız ekipmanlar yer alırken üst kısımda geri al, yazıtipleri ve sözcük sayısı gibi analiz bilgilerine de ulaşabiliyoruz.


Ekle Seçeneği
Resim, tablo, köprü ve yer imi gibi farklı seçenekler mevcut. Özellikle tablo kullananlar gerekli satır veya sütün sayısını girdikten sonra uygulama birkaç saniyede tabloyu oluşturuyor. 
Biçim
Halihazırda yazı tiplerini barındıran uygulama ek olarak yazı tipi de satın alabilirsiniz. Arial, calibri, cambria, courier new, symbol, tahoma, times new roman, verdana ve wingdins yazı seçeneklerinin yanında farklı efektler ve metin renkleri de seçebiliyorsunuz.

Daha dikkat çekmesini istediğiniz yazılar varsa metin arka plan seçeneğiyle belirginleştirmeniz yeterli olacaktır.
Kaydetme Seçenekleri ve Yazdırma
.docs, .doc(97-2003), .rtf ve .txt formatlarında kayıt edebileceğiniz gibi yazılarınızı çıktı olarak da alabilmeniz mümkün.
Çoklu Dokunma Desteği
Tablet kullanıcısı olmasanız bile çoklu dokunma desteğiyle yakınlaşıp veya uzaklaşarak metinlerinizin görünüme bakabilirsiniz. ( ile 0 aralığı)
EXCEL
Word kısmında yeralan birçok özelliğe ek olarak Microsoft Excel de kullandığımız matematiksel işlemleride yapabildiğimiz gibi bunun yanında verilerimizi grafiksel tabloya dökebiliyoruz.
Kaydetme
*.xlsx, *.xls ve *.csv formatlarında kayıt seçenekleri yer almaktadır.


POWERPOINT
10 farklı şablon seçeneğiyle android cihazımızdan dilediğimiz yerde sunumlar hazırlabilir ve *.pptx, *.ppt, *.ppsx ve*.pps olarak kayıt edebilirsiniz.
 Android OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) Özellikleri
  • Türkçe dil desteği
  • Yazı tipi paketleri 
  • Yazıcı ekleme
  • Fitreleme
  • Google docs, dropbox, box, sugarSync ve skyDrive entegrasyon
  • Word, Excel ve PowePoint dökünmanlarını açabilme ve yeniden düzenleme
  • Yazım denetimi
OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) - screenshotOfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) - screenshotOfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) - screenshotOfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) - screenshot
OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) - screenshotOfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) - screenshot

APK LİNKİ

OfficeSuite Pro 8 [PDF &HD] v8.1.2632 APK - Androidinizi ofise çevirin ama eve iş götürmeyin Reviewed by Anıl Karadeniz on 14:17 Rating: 5
All Rights Reserved by Androidliyim® - APK İndirme Merkezi © 2014 - 2015
Powered By Blogger

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Powered by Blogger.
Yandex.Metrica