SHADOWGUN [Tüm GPUlar] v1.3.5 (APK+OBB)


Shadowgun oyunu görsellik olarak sıradanlığı ortadan kaldırmış, muhteşem silah efektleri, sesler ve inanılmaz yapay zeka ile birleşince ortaya kusursuz bir oyun çıkıyor. Zorluk derecesini en kolay yapsanız bile muton saldırılarından kolay kurtulamayabilirsiniz.

Yıl: 2350 Yer: Galaksi  Hedef:Dr. Edgan Simon ve Muton Askerleri
2350 yılında Galaksiler arası kelle avına yolculuğa çıkarak (John) Dr. Edgan Simon ve onun muton askerlerini yok etmeniz gerekmekte aslında bu göründüğü gibi kolay değil lazer tuzaklar ve size engel olmak için bekleyen çok güçlü bir muton ordusu ve siz tek başınıza mücadele etmek zorundasınız.

Dokunmatik Kontroller ve GamePad 
Yazımızın ilk başındada belirttiğimiz gibi Shadowgun sıradışı bir oyun ve klasik dokunmatik butonlarla yetinmeyen MADFINGER Games  şirketi ekstra olarak GamePad desteğini oyuna dahil etmişler GamePad + USB girişi olan bir cihazınız var ise ekrana dokunmak zorunda değilsiniz.
GamePad’i olmayanlar veya usb girişine sahip olmayan cihazlarda dokunmatik kontrollere alışmak ilk başlarda zor gelebilir fakat ilerleyen zamanlarda parmaklarınız kolayca alışacak.

Saklanın ve Size Gelmelerini Bekleyin
Muton askerler kimi zaman size birden fazla olacak şekilde atak yapacaklar, doğru anı bekleyin, kendinize bir siper arayın ve  saldırın..
Mutonların yapay zekası siper kısmında kendilerini oldukça gösteriyor onlarda kimi zaman sizi gördüklerinde önce savunma daha sonra saldırı yapmayı planlıyorlar ve genelde bir tanesi size saldırırken diğeri atak için bekliyor dikkatli olun onlar tahmin ettiğinizden de zekiler.


APK LİNKİ


Yorumlar

  1. oyun açılmadı dosya yüklemek istiyo. xperia p

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. tamam şimdi oldu çalışıyo

      Sil

Yorum Gönder

Dikkat;
Kurulum talimatlarını dikkatlice okuyarak, adım adım kurulumu yapınız

Bu blogdaki popüler yayınlar

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

Vegas Gangsteri v3.1.0r MOD APK | PARA ELMAS ANAHTAR ANTIBAN HİLESİ