Tiny Thief [FULL] v1.2.1 APK+OBB


Popüler mobil oyun geliştiricisi Rovio, geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde yaptığı açıklamayla; üçüncü parti oyunları kendisine ait olan yeni marka "Rovio Stars" adıyla geliştirerek, mobil oyun dünyasına sunacağını duyurmuştu. Hatta bu duyurunun ilk meyvelerini Icebreaker: A Viking Voyage adlı oyunla birlikte iOS kullanıcıları yemişti. Anlaşılan o ki şimdi sırada Android kullanıcıları var. Öyle ki Rovia Stars tarafından geliştirilen bir 5 Ants oyunu olan Tiny Thief Androidliyim' de yerini aldı.

Tiny Thief bir bulmaca oyunu olsa da şimdiye kadar Rovio tarafından hazırlanan bulmaca oyunlarından çok daha farklı. Tiny Thief'i farklı yapan şey ise bir fizik tabanını kullanmıyor olması. Oyun orta çağ temalı bir gizlilik ve bulmaca oyunu olarak adlandırılabilecek oyun içerisinde şeker dükkanları, kafes içindeki ayılar, korsanlar, ejderhalar, robotlar ve çok daha fazlası bizleri bekliyor.

30 Farklı bölüme sahip olan Tiny Thief içerisinde bizlerle etkileşim halinde olan 50 adet farklı karakter yer alıyor. Ayrıca oyun içerisinde toplayabileceğimiz 100'den fazla eşyada bizleri bekliyor.
Rovio Stars ile birlikte farklı firmalara ait oyunları elden geçirerek mobil oyun piyasasına sunmaya başlayan Rovio, her ne kadar adı şimdiye kadar duyulmamış bir oyun olsa da Tiny Thief ile de eminim ki büyük bir başarı yakalayacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK