SimpleRockets v1.5.10 (APK)SimpleRockets hem telefon hem de tablet cihazlarınıza indirebileceğiniz keyifli bir uzay mekiği kullanma oyunudur. Kulağa biraz ilginç geldiğini kabul etmek lazım. Oyun gerçekten de ilginç bir yapıya sahip.

Öncelikle SimpleRockets oyunseverlere limit koymuyor ve onları tamamen serbest bırakıyor. Oyunda kendinize roket tasarlayabilir ve uzayın derinliklerinde yatan gizemleri çözmeye başlayabilirsiniz. Çeşitli mekik parçalarını dilediğiniz gibi kombine ederek kendi özgün tasarımlarınızı yaratabilirsiniz. Oyundaki tek limit hayal gücünüz!

SimpleRockets’de tamamlamanız gereken bir dizi görev mevcut. Yani bir başka deyişle işler „mekiğim hazır hadi dolaşayım“ mantığında yürümüyor. Görevleriniz esnasında başka oyuncularla etkileşime girebilecek ve birlikte eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Gerçekçi fizik modellemeleriyle zenginleştirilen oyunda lider tabloları da mevcut. Görevler esnasında sergilediğiniz performansa göre alacağınız puanlar lider tablolarındaki yerinizi belirleyecek.

SimpleRockets’de dikkat çekici görseller ve bu görsellerle uyum içerisinde tasarlanmış ses efektleri mevcut. Buna ek olarak kontroller de herhangi bir soruna yol açmıyor. Kısacası SimpleRocket ücretli olmasına rağmen Androidliyim üzerinden ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

Vegas Gangsteri v3.1.0r MOD APK | PARA ELMAS ANAHTAR ANTIBAN HİLESİ