Where's My Water? 2 [FULL] v1.5.1 (MOD APK)


Disney tarafından geliştirilen popüler bulmaca ve zeka oyunu Where's My Water?'ın dünya üzerinde 250 milyonun üzerinde indirme rakamını yakalamasının ardından, şirket sevilen oyunun yeni versiyonu Where's My Water? 2 ile birlikte kullanıcılara yeni bölümler, yeni karakterler ve yeni özellikler sunmaya karar verdi. Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Where's My Water? 2 ile birbirinden zorlu bir çok yeni bölüm ve çözmemiz gereken bulmaca bizleri bekliyor.

Daha önceki oyunda olduğu gibi yine sevimli timsahlarımıza suyu ulaştırabilmek için en uygun yolu bulmaya ve bu sırada önümüze çıkan ördekleri toplayarak bölümleri en iyi şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.Oyun içerisinde takıldığınız ve bulmacaları çözmekte zorlandığınız noktalarda yardımınıza koşacak olan ipuçlarının da yer aldığını söylemeden geçemeyeceğim.
Efsane olan ilk oyunun ardından yeni oyun olarak kullanıcılara sunulan Where's My Water? 2, ilk oyunun bizlere verdiği tadı aynen koruyor ve üzerine getirdiği yeniliklerle çok daha keyifli bir hal alıyor. Zorlu bulmacaları seviyor ve bu noktada zekanıza sonuna kadar güveniyorsanız, Where's My Water? 2'yi mutlaka denemenizi öneriyorum.


Where's My Water? 2 - screenshotWhere's My Water? 2 - screenshotWhere's My Water? 2 - screenshotWhere's My Water? 2 - screenshotWhere's My Water? 2 - screenshot

APK LİNKİ 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]