Farming Simulator 14 [Hileli] v1.3.9 (MOD APK) - Sınırsız para hilesi ile çiftçilerin kralı olun

Farming Simulator 14 Para Hileli MOD APK

Kendinizi bir çiftçi yerine koyarak kendi tarlanızı en gerçekçi şekilde yetiştirmek için hazırlanmış çiftlik simülasyonu. Tarla için gereken araç gereçten, yetiştirilen bitkilerin ve hayvanların bakımınına kadar her detayı planlamanız gereken oyunda ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz gerekiyor.

Olabildiğince gerçekçi hazırlanmış Farming Simulator oyununda tarlayı ekip biçmeli, hasat zamanında ürünleri toplamalı ve gerektiğinde araç ve gereçleri yenilemelisiniz. Oyunculara bir çiftçinin yerine geçme fırsatı tanıyan Farming Simulator oyununda yapılması gerekenler gerçek hayatla eşzamanlı olarak tasalanmış.

Farming Simulator ile en gerçekçi çiftlik simülasyonunu yaşayacaksınız. Başarılı grafikleri ve ayrıntılı oynanış seçenekleri ile simülasyon oyunu severlerin gönlünde taht kuran Farming Simulator bugüne kadar gördüğümüz en iyi ve en beğenile simülasyon yapımları arasında gösterilmekte. Oyunu en çekici yapan özelliği ise muhteşem oynanabilirliği. Tabir-i caizse Farming Simulator ile sanki bir çiftçiymiş gibi düşünebileceksiniz.

Bunlar dışında oyunun atmosferi ve sesleri hakkında konuşacak olursak, oyunda gerçek bir çiftlik ortamı söz konusu. Başarılı görsellere birde oyunun bu atmosferi eklenince kendimizi gerçekten de bir bahçe veya tarlada çalışıyor hissinde bulacağız. Seslerde özelliklede çalışma makinelerinde daha ön plana çıkmış onun dışında çevre sesleri de oldukça başarılı.Farming Simulator 14 Sınırsız Para Hileli MOD APK İndir - androidliyimFarming Simulator 14 Sınırsız Para Hileli MOD APK İndir - androidliyimFarming Simulator 14 Sınırsız Para Hileli MOD APK İndir - androidliyimFarming Simulator 14 Sınırsız Para Hileli MOD APK İndir - androidliyim

(İster kayıtlı oyunda isterseniz yeni oyunda hileyi kullanabilirsiniz)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]