DEAD TRIGGER 2 v1.5.0 MOD APK - Hasar ve Mermi Hilesi


DEAD TRIGGER 2 Android MOD APK

Dead Trigger 2 insanlığın dünya çapındaki zombi kıyametine karşı son savaşına hazırlandığı bir dönemde geçmektedir. Hayatta kalan insanlardan biri olarak neslimizin devamı için Global Resistance adlı birlikteliğe katılmalı ve dünyayı kıyametin eşiğine sürükleyen zombi belasına karşı bir dur demeliyiz. Artık insanlığın devamı için insan ırkına bir şans vermek tamamen bizim elimizdedir.

Oyunda kendimize güvenli bir sığınak bulmalı, silah ve gerekli eşyalarla kuşanmalı ve hayatta kalabilmek için zombi akınlarıyla savaşmalıyız. 2 farklı kontrol yöntemiyle oynanabilen oyunda dilersek dokunmatik olarak oyunu oynayabiliyor, dilersek sanal gamepad aracılığıyla oyunu oynayabiliyoruz. Bunun yanında oyun gerçek gamepad desteği de sunmaktadır.

Oyunun grafikleri Android cihazlarda görebileceğiniz en yüksek kaliteli çalışmalardan biridir. Gerçek zamanlı su yansımaları, dinamik bitki örtüsü ve geliştirilmiş vücut modelleri bize bir görsel şov sunarken Afrika çölleri, terkedilmiş madenler ve ıssız sokaklar gibi birçok farklı mekan oyunda yer alıyor. 

 
 
 DEAD TRIGGER 2 - screenshot

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

Gizli Kamera Video Kaydedici Pro v3.1.7 FULL APK

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK