Frontline Commando 2 v3.0.3 MOD APK - PARA HİLELİ

Frontline Commando 2 Para Hileli MOD APK - androidliyim

Frontline Commando 2 Para Hileli MOD APK

Frontline Commando 2, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri nefes kesen ve aksiyon dolu bir savaş oyunudur. Kendi savaş takımınızı oluşturduktan sonra tek kişilik senaryo modu üzerinde tamamlamanız gereken 40'tan fazla benzersiz bölümün dışında, çoklu oyuncu modu sayesinde dünya üzerinde Frontline Commando 2 oynayan diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz. 


Mermilerin havada uçuştuğu oyunda paralı askerlerden oluşan kendi takımınızı oluşturmalı ve düşmanlarınızla savaş alanında yüzleşmelisiniz. Savaş alanında ya kazanan olacaksınız ya da kaybeden! Takımınız içerisinde yer verebileceğiniz 65 farklı asker arasında; keskin nişancıdan tutunda sağlıkçıya kadar birçok farklı birim yer alıyor.

Ayrıca savaş alanında tank, helikopter, uçan dronelar ve çok daha fazlasını da görebileceğinizi şimdiden sizlere söylemeliyim. Düşmanlarınıza karşı avantaj kazanmak için silahlarınızı geliştirebileceğiniz ve farklı ekipmanlar giyebileceğiniz Frontline Commando 2, oyunseverlere soluksuz bir aksiyon oyunu deneyimi yaşatmaya hazır.

Etkileyici 3 boyutlu grafikleri, nefes kesen aksiyon dolu oynanışı, takımınızda yer verebileceğiniz birim sayısı, silah çeşitliliği ve daha birçok etkileyici özelliğe sahip olan Frontline Commando 2, savaş oyunlarını seven tüm kullanıcıların denemesi gereken oyunlardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor.
FRONTLINE COMMANDO 2 - screenshot

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

Gizli Kamera Video Kaydedici Pro v3.1.7 FULL APK

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK