Football Manager Handheld 2014 v5.3.2 APK

Football Manager tutkusu her yerde!
Bilgisyarlarımızda uzun süredir yer alan ve bir çok oyuncuda bağımlılık haline gelmiş menajerlik oyunları artık Android platformunda da sizinle. Bilgisayar ortamındaki gibi gelişmiş bir arayüzü olmasa da ondan hiç bir eksiği olmadığını söyleyebiliriz. 


Maç motoru yakından tanığımız 2D yuvarlak oyuncular şeklinde olmasına rağmen gayet yeterli. Taktik ekranı da bize her türlü taktiği yapmamız için yeterince gelişmiş durumda.
Transfer teklifi ve sözleşme teklifi birebir aynı özelliklere sahip. İsterseniz kiralama isterseniz taksit yapabilirsiniz. Ayrıca sözleşmelerdeki özel şartlarda oyunda yer alıyor.


PC platformunda 2013 yılından beri %100 Türkçe seçeneğiyle gelen FM android platformu için bu özelliğe sahip değil. Bir diğer eksi yönünden bahsedersek oyunda Türkiye Ligi bulunmuyor. Bu Türkiye Ligi hariç kalan ligler var anlamına gelmesin. Oyunda sadece ana ligler bulunuyor. (Premier Lig, La Liga, Seria A, Bundesliga vb.) 

Bir çok futbol severin tutkuyla oynadığı bu oyun ile zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz ve kendinizi taktik geliştirip, genç yetenek ararken bulacaksınız...

Football Manager Handheld 2014 - screenshot
Football Manager Handheld 2014 - screenshot
Football Manager Handheld 2014 - screenshot

APK LİNKİ

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK