Fleksy Klavye v5.3.6 (APK) - Android için en sade klavye uygulaması

fleksy klavye full apk android

Fleksy Klavye + Emoji Android Full APK

Akıllı telefon ve tabletlerimizdeki en büyük sorunlardan bir tanesi de klavye ve yazım kolaylığı diyebiliriz. Ekranın yarısını kaplayan, istediğiniz harfi yazmanızı zorlaştıran, çok sayıda butona sahip dar klavyenizden sıkıldıysanız Fleksy Klavye tam size göre. Sade, basit arayüzüne rağmen bir çok özelliği bulunan ve Türkçe karakter desteği de sunan Fleksy Klavye ile artık daha kolay ve hızlı yazışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Üzerinde sadece harflerin olduğu bir sade bir görünüme sahip olan bu klavye ekranda rakiplerine göre daha az yer kaplıyor. Sayı ve karakter menüsüne geçiş ise klasik yoldan sol altta bulunan tuş ile sağlanıyor. Yine büyük-küçük harf değişimini sol alttaki tuş ile yapıyoruz. Alandan tasarruf sağlamak için silme tuşu sağ altaboşluk tuşunun yanına kaydırılmış. Ayarlar tuşu kaldırılmış. 

Fleks Klavye sade ve basit dedik ama bir o kadar da akıllı. Sizin yazım stilinizi öğrenerek kelimeleri otomatik olarak tamamlama özelliği mevcut. Ayrıca 500'den fazla emoji desteği ile istediğiniz zaman istediğiniz uygulama da yazınız içerisinde emoji(ifade) kullanabilirsiniz. Kişisel tercihlerinize göre Fleksy Klavye üzerinde ayarlamalar yaparak kullanımınızı özelleştirebilmenize ve daha rahat bir yazı yazma işlemi yapmanıza da olanak veriyor. 

Fleksy Klavye - screenshot
Fleksy Klavye - screenshotFleksy Klavye - screenshotFleksy Klavye - screenshotFleksy Klavye + Emoji - screenshot

APK LİNKİ

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK