Ottomania: Osmanlı Savunması [Hileli] v6.0 (MOD APK) - SINIRSIZ PARA HİLESİ

ottomania-para-hilesi-apk

Ottomania: Osmanlı Savunması Android Hileli MOD APK

Mobil işletim sistemlerindeki Türk yapımı oyunlar pazarın buraya kayması ile daha da arttı. Bunlara yeni eklenen oyunlardan bir tanesi de Ottomania adlı bu eğlenceli ve zeka, strateji barındıran oyun. İsminden de anlaşılacağı gibi oyunda Osmanlı yer alıyor ve biz Osmanlı ordularını yönetiyoruz. Okçu, topçu, yeniçeri hatta Battal Gazi bile yer alıyor oyunda.

3 padişahtan birini seçerek oyuna başlıyoruz. Ardından savaşlar yaparak topraklarımızı genişletmeye çalışıyoruz. Peki bu savaşları nasıl yapıyoruz? Savaşlar büyük bir strateji barındırıyor bu oyunda. Mantık olarak Plants vs. Zombies adlı oyuna benziyor ama birebir aynısı demek haksızlık olur. Bir kaç yeni ve ilginç özellik eklenmiş diyebilirim.


Örneğin okçu seçtik ve bir de ateş kazanı seçtik. Ateş kazanını okçunun arkasına koyarsak bir işe yaramaz çünkü kazanın üzerinden geçen oklar alevlenerek daha güçlü hale geliyor. Bu ve bunun gibi bir çok stratejiyi iyi planlayıp doğru uygulamamız gereken bu eğlenceli oyunu denemenizi tavsiye ederim.


Oyunda 5 tane hat bulunuyor. Her hattan düşman gelmeye başlıyor ve biz bu düşmanları durdurmaya çalışıyoruz. Belirli bir bütçemiz var ve bu bütçeyle okçu, topçu, battal gazi ve diğer özellikleri oyundaki duruma göre alıyoruz. Ardından yine oyundaki duruma göre akıllıca hatlara yerleştiriyoruz. 


Ottomania - screenshot
Ottomania - screenshot
Ottomania - screenshot


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]