Smart Launcher Pro 3 v3.25.27 FULL APK

Smart Launcher Pro 3 FULL APK İndir - androidliyim

Smart Launcher Pro 3 Android APK

Telefonlarımızı ve tabletlerimizi gün içerisinde çok fazla kullanıyoruz bu da bizlerde kullanırken hoş görünmesi, kolaylık sağlaması ve hızlı olması gibi istekler doğuruyor. İşte bu isteklerimizin hepsine karşılık veren Smart Launcher Pro 3 ile cihazlarımızı kullanmak çok daha keyifli bir hale geliyor. Ayrıca yeni ve birbirinden ilginç özellikleri ile ihtiyaçlarımızı karşılamakta hiç de zorluk çekmiyor.

Hem telefonlar hem de tabletler ile uyumlu olması bizler için önemli bir özellik. Telefonumuzda kullandığımız Launcher ile tabletimiz de kullandığımız farklı olunca telefonda alıştığımız bazı özellikleri tabletlerde de kullanmak istiyoruz ve Smart Launcher Pro 3 bize bu imkanı sağlıyor.

Sol tarafta gelen menü ile uygulamalarımızı kategorilere ayırarak istediğimiz uygulamalara nerede olduğunu bilerek kolayca ulaşabiliyoruz. Ayrıca tasarım olarak sadece bir tek görsellik sunmuyor. İçerisinde bulunan bir çok tema ve ikonlar indirerek istediğimiz görünümü elde edebiliyoruz.

Kilit ekranı seçenekleri ve kilit ekranındaki bildirim özelliği ile çok kolaylık sağlayan Smart Launcher Pro 2 ile cihazınızı kullanmak çok daha kolay ve istediğiniz görünüme sahip olması sizi başkalarından ayırıyor.

  Smart Launcher 3- ekran görüntüsü
  Smart Launcher 3- ekran görüntüsü
  Smart Launcher 3- ekran görüntüsü

APK: Smart Launcher Pro 3 v3.25.27 FULL APK İndir

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]