BombSquad - Multiplayer Savaş Oyunu


BombSquad bir oyun içindeki yüksek sayıdaki oyuncu sayısı ile büyük bir yeniliğe öncülük ediyor. 8 kişiye kadar oyuncunun bir arada oynayabileceği bu oyunda yer alan mini oyunlar ve savaş alanlarında arkadaşlarınıza karşı oynamak, onları havaya uçurmaya çalışmak gerçekten çok eğlenceli. Atarilerden hatırlayacağınız Bomberman tarzı bir oyun olan BombSquad'da farklı etkileri olan bir çok bomba bulunuyor. Buz bombaları, TNTler, mayınlar vb. şeklindeki bombalar ile arkadaşlarınızı patlatmaya çalışıyorsunuz. 


Oyunu oynamak için bluetooth bağlantısına sahip bir kol(gamepad) gerekiyor. Bu kol herkeste bulunamayacağından yapımcı bir de cihazınızı gamepad'e çeviren bir uygulama(BombSquad Remote) geliştirmiş. Yani gamepad'i olan arkadaşınızın cihazı sizin ekranınız oluyor ve siz kendi cihazınızdan o ekrandaki karakterinizi yönetiyorsunuz.


Gerçekten çok başarılı bir oynanışa ve yüksek grafik özelliklerine sahip BombSquad'ı 8 kişi oynamak isterseniz 4.99$ gibi bir ücret ödemelisiniz. Oyunun ücretsiz sürümü 3 kişiye kadar destek sağlıyor ki bence bu bile yeterli. Oyunu indirmek ve arkadaşlarınızla amansız bir bomba savaşları yapmak istiyorsanız aşağıdaki kutuda bulunan Install(FREE) butonuna tıklayarak Google Play Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. 


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]