Spider-Man Unlimited [Hile] v1.8.1b (MOD APK)


Spider-Man Unlimited, çizgi roman havasının başarılı bir şekilde entegre edildiği yepyeni Örümcek Adam oyunudur. Bir çok Örümcek Adam oyunu arasından ilk koşu oyunu özelliğini taşıyan yapımda yine kahramanımızla kötüleri New York sokaklarından silmek için şehrin dört bir yanında geziniyoruz.

Türkçe dil desteği ile gelen Spider-Man Unlimited oyunun görselleri daha çok çizgi roman tadında hazırlanmış ki yapımcıların bu işi çok başarılı yaptığını oyuna daha geçmeden anlıyorsunuz. Görsellerin bu derece başarılı olmasının ardında Örümcek Adam filminin deneyimli yazarının olduğu belirtilmekte.

Gameloft tarafından geliştirilen Spider-Man Unlimited, çizgi roman tarzı görsellerinin yanında basit ancak eğlenceli oynanışı ile de dikkatleri çekiyor. Green Goblin, Vulture gibi kötülerle karşı karşıya geleceğiniz görevlerde büyük kötülere ulaşıncaya kadar onlarca engel çıkıyor. Kimi zaman yuvarlanıyor, kimi zaman ağımızı atıyor, kimi zaman da önümüze çıkan ufak düşmanları yeniyoruz.


Spider-Man Unlimited oyunun kontrolleri de oldukça kolay. Yol boyunca çıkan engelleri aşmak için parmağınızı çeşitli yönlerde kaydırmanız yeterli oluyor. Düşmanları yok etmek için de sürükleme hareketini kullanıyorsunuz ancak daha hızlı yok etmek istiyorsanız ekrana art arda dokunmanız gerekmekte.

Aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı Spider-Man Unlimited adlı oyunu Androidliyim üzerinden herşey sınırsız hilesi ile indirip istediğiniz kostüm ve özellikler ile oynayabilirsiniz.

- Google Play: Spider-Man Unlimited
- Mevcut Sürüm: 1.8.1b
- Gereken Android: 4.0+
- Toplam Boyut: 21 MB
- Ort. Puan: 4,2

 
 

Spider-Man Unlimited MOD APK İçeriği

- Vile Çoklayıcı
- ISO-8 Çoklayıcı
- XP Çoklayıcı
- Sınırsız Token
- Anti-Ban
- Dosya Doğrulama Yok
- Offline Oynanabilir

Yorumlar

Yorum Gönder

Dikkat;
Kurulum talimatlarını dikkatlice okuyarak, adım adım kurulumu yapınız

Bu blogdaki popüler yayınlar

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]