Star Wars: Commander Android'e Geldi!


Durduralamaz dev lazerlere sahip araçlar ve parlak beyaz zırha sahip askerler ordusunun bir parçası olmak ister misiniz? Ya da size göre savaşmak için adalet ve özgürlük isteği yeterli mi? Star Wars: Commander adlı oyunu mutlaka denemelisiniz. İmparatorluk'a katılırsanız güçlü silahlara erişebilirsiniz ancak Asi Birliği tarafı da akıllı taktiklere sahip. 

Ne yapıyorsanız bırakın çünkü bu oyun cebinize telekinezi(Force-choke) uygulayacak. (Hani şu meşhur Darth Vader'ın dokunmadan adam boğma, fırlatma olayı varya işte o.)


Geliştiricilerin iddiasına göre Star Wars: Commander ile Clash of Clans (duymayan, görmeyen kalmamıştır herhalde) arasında karşılaştırmaya gerek duyulmayacak kadar farklılık bulunuyor. Ancak oyunu oynadıktan bir kaç dakika sonra benzerlikler açıkça ortaya çıkıyor. 

Bir tane operasyon merkezi inşa ediyorsunuz. Burada trooperlar eğitip göreve gönderiyorsunuz. Bu eğittiğiniz trooperlar direkt olarak sizin kontrolünüzde olmuyor, düşmanlara doğru hareketlendiriyorsunuz ve onlar kendi başlarına gidip saldırıyorlar. Aynı şekilde sizin merkezinizde böyle bir saldırıya maruz kalabilir o yüzden sağlam bir savunma inşa etmeniz iyi olur.

Star Wars: Commander - screenshot
Star Wars: Commander - screenshot
Star Wars: Commander - screenshot

Trooper eğitimleri, bina inşaatları ve diğer bir çok olaya sahip olan Star Wars: Commander bir de geri sayım aracına sahip. Bazen sadece saniyeler, bazen ise onlarca dakika olabiliyor. Oyun içindeki hızlandırmaları kullanmak için tabi ki de satın alma yapmanız gerekiyor. 

Disney tarafından geliştirilen bu oyun nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde popüler olan Clash of Clans türünde, hatta ondan daha iyi olan bir oyun. Kısa sürede iOS üzerinde bir çok oyuncuya ulaştı ve şimdi de Android için Play Store'daki yerine aldı. 


Star Wars: Commander - screenshot
Star Wars: Commander - screenshot

Yıllardır ekmeği yenen ve dünyada milyonlarca hayranı bulunan Star Wars filminin oyunları arasına bir yenisi daha eklenmiş oldu. Daha çok strateji türünde olan Star Wars: Commander'ı siz de indirmek isterseniz aşağıdaki widget içerisinde yer alan Install(FREE) butonuna tıklayıp Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

Vegas Gangsteri v3.1.0r MOD APK | PARA ELMAS ANAHTAR ANTIBAN HİLESİ