Ubisoft'un Yeni Oyunu 'Just Dance Now' Yayınlandı


Bundan daha önceleri modern stile sahip bir kaç müzik ve dans oyunları, Guitar Hero gibi Android için yayınlanmıştı. Tabi ki Android platformunun limitlerinden dolayı oyunlarda bazı sınırlamalar oluyordu. Tek istediğimiz ritmi kullanabilmek ve zamanlama ancak hala tıklama ve kaydırmalarla sınırlı bir şekilde oynuyoruz. Ubisoft sevilen serisi Just Dance ile bu soruna bir çözüm bulmuş gibi görünüyor. Oyunun tarayıcı versiyonunu yönetmek için telefonunuzu bir kontrol cihazı olarak kullanıyorsunuz. Basit bir eşleşme işlemi olsada şaşırtıcı derecede etkliyeci.


Just Dance Now - screenshot

Oyunu yükledikten sonra sizi justdancenow.com'a girmeniz için yönlendirecektir. Bunun amacı telefonunuzu web servisi ile eşleştirmek için. Herhangi ek bir aparata ihtiyacınız yok. Eğer akıllı televizyonunuzda WiFi ve tarayıcı varsa onu bile kullanabilirsiniz. Eşleştirme işlemini yaptıktan sonra gerçekten dans edilen bir odaya giriyorsunuz. Bu odaya ister tek başınıza isterseniz tanıdıklarınızla girebilirsiniz ancak herkesin Just Dance Now oyunu yüklü olan kendine ait bir akıllı telefon/tableti olması gerekiyor. Buradan sonra oyunu seçip, hangi dansçıyı takip etmek istediğinizi seçiyorsunuz ve oyun başlıyor.


Just Dance Now - screenshot
Just Dance Now - screenshotJust Dance Now - screenshot

Aslında oyunu oynaması oldukça basit; ekrandaki dansçının hareketlerini gelen yönlendirmeler doğrultusunda takip etmeye çalışıyorsunuz. Telefonunuzu sağ elinizde tutmalısınız ki hareketlerinizi doğru algılasın. Ayrıca her oyuncunun puanını yine ekranda görebilirsiniz. Sizde arkadaşlarınızla bu tarz etkinlikler yapmayı seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken Just Dance Now adlı oyunu aşağıdaki Install(FREE) butonuna basarak Play Store üzerinden ücretsiz indirerek eğlenceye hemen başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

Vegas Gangsteri v3.1.0r MOD APK | PARA ELMAS ANAHTAR ANTIBAN HİLESİ