Facebook Messenger İçin İlk Video Reklamı Yayınlandı
Telefonlarımız için mesajlaşma uygulamaları gelişmeyi sürdürüyorlar ve bu durumun SMS kullanımını azalttığı artık resmi rakamlarla kanıtlanmış durumda. Son günlerde para gönderme ve sesli arama özelliklerinin ekleneceği konuşulan Facebook Messenger'ın ilk reklam videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.


Durum böyle olunca her fırsatı paraya çevirmeyi bilen Facebook'ta kendi mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger'ı geliştirerek kullanıma sunmuştu. Facebook'un mobil uygulamasından bağımsız olarak ancak Facebook Arkadaş Listesi'ndekiler ile mesajlaşma imkanı sağlayan Facebook Messenger'ın ilk reklam videosu yayınlandı. 

Facebook'un astronomik bir ücretle satın aldığı ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a rağmen neden Facebook Messenger için reklam filmi çektiği yönünde sadece kendi ürünlerini rekabet içerisine sokması ihtimali aklıma geliyor. Kısa süre önce de Facebook üzerinden mesajlaşmak isteyenlerin Facebook Messenger'ı kullanmaları zorunlu hale getirilmiştir ve haliyle bir çok kullanıcıdan tepki görmüştü. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK