Far Cry® 4 Arena Master [Hileli] v1.0.7 MOD APK - SINIRSIZ PARA HİLESİ

Far Cry® 4 Arena Master Sınırsız Para Hileli MOD APK İndir - androidliyim

Far Cry® 4 Arena Master Para Hileli MOD APK

Far Cry 4 Arena Master, 2014 yılı son çeyreğinde Far Cry 4'ün geliştiricisi Ubisoft'un yeni açık dünya FPS oyunuyla birlikte yayınladığı resmi Far Cry 4 mobil oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun ve Far Cry 4 yardımcı uygulaması olan Far Cry 4 Arena Master bir kart oyunu şeklinde tasarlanmış. Oyunda temel olarak Far Cry 4 dünyasında görebileceğimiz paralı askerleri ve vahşi hayvanları toplayarak kendi takımımızı oluşturuyoruz ve bu takımı kullanarak diğer oyuncularların takımlarıyla şöhret ve para için savaştırıyoruz.

Far Cry 4 Arena Master'da kafeslerin kilidini açarak yeni savaşçılar ve vahşi hayvanları takımınıza dahil edebilmektesiniz. Bunun yanında savaşçı alım satımı yapabiliyor, hayvanlar avlayabiliyor ve yeni savaşçılar yetiştirebiliyorsunuz. Oyunu hem tek başınıza, hem de diğer oyunculara karşı oynayabilmeniz mümkün.


Far Cry® 4 Arena Master Sınırsız Para Hileli MOD APK İndir - androidliyimFar Cry® 4 Arena Master Sınırsız Para Hileli MOD APK İndir - androidliyim
Far Cry® 4 Arena Master Sınırsız Para Hileli MOD APK İndir - androidliyimFar Cry® 4 Arena Master Sınırsız Para Hileli MOD APK İndir - androidliyim

APK:

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]