Slender Rising v1.0 (APK-OBB)

Slender Rising
Slender Man efsanesini konu alan bir korku oyunu Slender Rising'de oyuncular ıssız ve ürpertici mekanlarda maceraya atılarak bolca adrenalin salgılayabiliyorlar.

Slender Rising'de oyuncuların temel amacı 7 adet gizemli işareti bulmak. Bu iş için geniş bir arazide yol almanız ve işaretlerin yerini tespit etmeniz gerekiyor. Eğer çok oyalanırsanız Slender Man tarafından ele geçirilme tehlikesiyle karşılaşıyorsunuz. Slender Man size yaklaştıkça tehlikenin yaklaştığını hissedebiliyorsunuz ve garip şeyler oluyor.

Slender Rising'de oyunu başarılı yapan en önemli etkenlerden biri atmosfer. Oyunu hem gündüz hem de gece oynayabiliyorsunuz. Gündüz etrafınızı görmenizi zorlaştıran sis gece ise karanlık size bolca gerilim sunuyor. Gece yolunuzu el fenerinizle bulmaya çalışabiliyorsunuz veya gece görüş sistemiyle oyunu oynayabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda yer alan fırtına modu ile şimşekler çakarken gök gürültüsü eşliğinde oyunu oynayabiliyorsunuz.

Slender Rising'in ses efektleri ve ürkünç müziği de atmosferi güçlendirmekte. Play Store'da 7,26 TL fiyatı olan bu oyunu Androidliyim üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. Karanlıkta oynamayın (:

Slender Rising - screenshot Slender Rising - screenshot
Slender Rising - screenshot Slender Rising - screenshot

APK LİNKİ

OBB LİNKİ

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

Vegas Gangsteri v3.1.0r MOD APK | PARA ELMAS ANAHTAR ANTIBAN HİLESİ