Fotoğraf Gizleyici Pro [Photo Locker] v2.0.1 FULL APK

Fotograf Gizleyici Photo Locker Pro Android APK - androidliyim.com

Fotoğraf Gizleyici Pro Android FULL APK

Fotoğraflarınızı güvenli ve uygun bir şekilde Fotoğraf Gizleyici Pro içerisine gizleyebilirsiniz. Fotoğraf Gizleyici Pro (Photo Locker Pro) android için fotoğraf gizleme uygulamaları arasında Play Store'da bulunan en etkili uygulamalardan. 

Fotoğraf Gizleyici Pro ile gizlediğiniz fotoğrafları belirlediğiniz PIN şifresi ile sadece siz görebilirsiniz ve istemediğiniz kişilerin fotoğraflarınızı görmesini engelleyebilirsiniz. Stealth Mod aktif olduğunda ise Fotoğraf Gizleyici Pro uygulaması kendini de gizler ve hesap makinesi gibi görünen bir widget üzerinden PIN girerek fotoğraflarınıza erişebilirsiniz. 

Fotoğraf Gizleyici Pro adlı kullanımı oldukça basit ve etkili bu uygulama ile seçtiğiniz fotoğraflarınıza PIN şifresi koyarak sizin dışınızdaki kişilerin o fotoğrafları görmesini engelleyebilirsiniz. Hatta Fotoğraf Gizleyici Pro uygulamasını da gizleyerek fotoğraf gizlediğinizi de kimse fark etmez. Androidliyim üzerinden ücretsiz olarak Fotoğraf Gizleyici Pro APK indirin ve gizliliğin tadını çıkarın. 

- Play Store: Fotoğraf Gizleyici Pro
- Mevcut Sürüm: 2.0.1
- Gereken Android: 2.3+
- Toplam Boyut: 9 MB
- Puan: 4,4


Fotograf Gizleyici Photo Locker Pro Android APK - androidliyim.com Fotograf Gizleyici Photo Locker Pro Android APK - androidliyim.com
Fotograf Gizleyici Photo Locker Pro Android APK - androidliyim.com Fotograf Gizleyici Photo Locker Pro Android APK - androidliyim.com

APK:
Fotoğraf Gizleyici Pro (Photo Locker Pro) v2.0.1 APK İndir

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

Vegas Gangsteri v3.1.0r MOD APK | PARA ELMAS ANAHTAR ANTIBAN HİLESİ