Pokémon Shuffle Mobile v1.10.0 (Para Hilesi) MOD APK

Pokemon Shuffle Mobile Android Hileli MOD APK - androidliyim

Pokemon Shuffle Mobile Android Hileli MOD APK

Pokémon Shuffle Mobile, çocukluğumuzun unutulmaz çizgi filmi olan Pokemon canavarlarından esinlenerek yaratılmış bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, pokemonları dikey veya yatay olacak şekilde sıraya koyarak bulmacaları çözmeye çalışacağız. Amacımız ise en yüksek puana ulaşmak olacak.

Eğlenceli bir puzzle oyunu olan Pokémon Shuffle Mobile'da üç ya da daha fazla pokemonu bir araya getirip vahşi pokemonu alt etmeye çalışıyoruz. Daha önce bu türde oyunlar oynadıysanız hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Zira tek farkları konu olarak birbirlerine hiç benzememeleri. Ayrıca sadece çocuklar için değil her yaştan insanın zevkle oynayacağı dinamikler var diyebilirim.

Pokemon severlerin mutlaka oynamaları gereken bu oyunu hileli olarak indirebilirsiniz. Androidliyim üzerinden Pokemon Shuffle Mobile Hileli MOD APK dosyasını indirerek her bölümü tamamladıktan sonra 1000 coin kazanarak çok daha güçlü bir şekilde ilerleyin. Pokemon Shuffle Mobile adlı bu bulmaca oyununu denemenizi kesinlikle öneriyorum.

Pokemon Shuffle Mobile Android Hileli MOD APK - androidliyim Pokemon Shuffle Mobile Android Hileli MOD APK - androidliyim
Pokemon Shuffle Mobile Android Hileli MOD APK - androidliyim Pokemon Shuffle Mobile Android Hileli MOD APK - androidliyim

Pokemon Shuffle Android Hileli MOD APK İçeriği

- Artırılmış coin ödülleri 


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]