Zombie Frontier 3 v1.34 MOD APK - SINIRSIZ ALTIN PARA XP HİLESİ

Zombie Frontier 3 Sınırsız Altın Sınırsız Para Sınırsız Coin Sınırsız XP Hilesi MOD APK İndir - androidliyim

Zombie Frontier 3 Para Hileli MOD APK

Androidli cihazlarınıza Androidliyim üzerinden Zombie Frontier 3 Hileli MOD APK olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Zombie Frontier 3'de hikaye serinin önceki oyunlarının kaldığı yerden devam ediyor. Önceki oyunlarda biyolojik silah olarak kullanılan bir virüsün ortaya çıkmasıyla insanların zombiye dönüştüğüne şahit olmuştuk ve bu olaydan kaynaklanan kaos sonrasında kendimize bir çıkış yolu bulmaya çalışmıştık.

Zombie Frontier 3'te de hayatta kalma maceramıza devam ediyoruz, bu maceramızda başarılı olmak için ise silahlarımızı kullanarak zombileri temizlemeliyiz. Zombie Frontier 3'ün grafiklerinin oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Çizgi roman tadında renkleri 3d yapıyla birleştiren oyunda zombiler ve silahlın yanısıra mekan tasarımları göze hoş görünüyor. Oyun içerisinde zombilerle savaşmak için birçok farklı silahtan faydalanabiliyoruz. Bu silahları geliştirebilmemiz de mümkün. Oyun içerisinde heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşlarına da yer veriliyor.

  • Play Store: Zombie Frontier 3
  • Mevcut Sürüm: 1.34
  • Gereken Android: 4.0.3+
  • Toplam Boyut: 46 MB
  • Mode: Offline

Zombie Frontier 3 Sınırsız Altın Sınırsız Para Sınırsız Coin Sınırsız XP Hilesi MOD APK İndir - androidliyim Zombie Frontier 3 Sınırsız Altın Sınırsız Para Sınırsız Coin Sınırsız XP Hilesi MOD APK İndir - androidliyim Zombie Frontier 3 Sınırsız Altın Sınırsız Para Sınırsız Coin Sınırsız XP Hilesi MOD APK İndir - androidliyim Zombie Frontier 3 Sınırsız Altın Sınırsız Para Sınırsız Coin Sınırsız XP Hilesi MOD APK İndir - androidliyim Zombie Frontier 3 Sınırsız Altın Sınırsız Para Sınırsız Coin Sınırsız XP Hilesi MOD APK İndir - androidliyim Zombie Frontier 3 Sınırsız Altın Sınırsız Para Sınırsız Coin Sınırsız XP Hilesi MOD APK İndir - androidliyim

Zombie Frontier 3 Android Hileli MOD APK İçeriği

- Sınırsız Altın
- Sınırsız Coin
- Sınırsız Para
- Sınırsız XP


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK