Batman v Superman Who Will Win v1.1 MOD APK - PARA ALTIN COIN HİLELİ

Batman v Superman Who Will Win Para Hileli MOD APK - androidliyim.com

Batman v Superman Who Will Win Para Hileli MOD APK

Batman v Superman Who Will Win 2016'da çıkması merakla beklenen süper kahraman filmi Batman v Superman: Dawn of Justice'in tanıtımı için özel olarak hazırlanmış android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Açıkçası bu kadar merakla beklenen bir filmin oyunu olarak basit bir koşu oyunu yapmak olmamış ama yine de Batman v Superman hayranları için filme kadar tatmin edici bir oyun.

Batman v Superman Who Will Win'de süper kahramanlarımız Batman ve Superman arasındaki rekabeti farklı bir boyuta taşıyoruz. Kahramanlarımız yeteneklerini koşma becerilerini sergileyerek yarıştırıyorlar. Biz de bu yarışmaya favori kahramanımızı seçerek başlıyoruz. Batman v Superman Who Will Win'de temel olarak kahramanımız sürekli koşarken sağa veya sola kayarak ya da zıplayarak önümüzdeki engelleri atlatıyoruz. Klasik Temple Run oyununun Batman ve Superman'li hali işte.

Batman v Superman Who Will Win adlı oyun sadece filmi tanıtmak amaçlı değil tabi ki para kazanmayı da amaçlıyor. Bu sebeple oyun içinde bazı özel güçler, avantajlar mevcut. Bunları da yoldaki altınları toplayarak alıp kullanabiliyorsunuz. Androidliyim'den indireceğiniz Batman v Superman Who Will Win Hileli MOD APK sayesinde sınırsız para altın coin hileli olarak dilediğinizce oynayabilirsiniz.

- Play Store: Batman v Superman Who Will Win
- Mevcut Sürüm: 1.1
- Gereken Android: 2.3.3+
- Toplam Boyut: 70 MB
- Ort. Puan: 3,9

Batman v Superman Who Will Win Para Hileli MOD APK - androidliyim.comBatman v Superman Who Will Win Para Hileli MOD APK - androidliyim.com
Batman v Superman Who Will Win Para Hileli MOD APK - androidliyim.comBatman v Superman Who Will Win Para Hileli MOD APK - androidliyim.com

Batman v Superman Who Will Win Hileli MOD APK İçeriği

- Sınırsız Para
- Sınırsız Altın
- Sınırsız Coin

Batman v Superman Who Will Win v1.1

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Mount & Blade: Warband v1.071 (APK-OBB)

Score! Hero v1.66 MOD APK | Para ve Enerji Hilesi

Flight 787 - Advanced v1.7 (APK+OBB) - Türk yapımı sağlam uçak simülasyon oyunu

FIFA 12 by EA SPORTS [Online] v1.3.98 (APK)

Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK - Para Hilesi

PlayStation Oyunları Android Cihazda Nasıl Oynanır? [Resimli Anlatım]

Titanium Backup PRO Key ★ root v8.0.0.2 FULL APK

Trivia Crack (Reklamsız) v2.48.0 FULL APK